Війна у Сирії: США відмовилися брати участь у військовій операції Туреччини

Туреччина стягує війська на кордон із Сирією — Війна у Сирії: США відмовилися брати участь у військовій операції Туреччини
Туреччина стягує війська на кордон із Сирією
Туреччина тепер буде нести відповідальність за всіх бойовиків ІДІЛ Об этом сообщает newsukrtime.in.ua со ссылкой на СМИ.


США не будуть підтримувати або брати участь в турецької військової операції на півночі Сирії. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву Білого дому.


У заяві йдеться, що Туреччина тепер буде нести відповідальність за всіх бойовиків ІДІЛ в районі, зайнятому армією США за останні два роки після розгрому територіального «халіфату».


«Туреччина скоро почне просуватися вперед у своїй давно запланованій операції на півночі Сирії. Збройні сили США не будуть підтримувати або брати участь в операції», — йдеться в повідомленні.


Напередодні Трамп і Ердоган обговорили створення зони безпеки в Сирії.


Нагадаємо, Туреччина стягує війська до сирійського кордону.


5 жовтня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердога заяивив, що у найближчі два дні Туреччина почне повітряну і наземну військову операцію в Сирії в регіоні, який в основному контролюється підтримуваними США курдами, яких Анкара вважає терористами.


Глава Пентагону вже відреагував на плани Ердогана почати операцію в Сирії.


Раніше Ердоган заявляв, що до кінця вересня повинна бути встановлена 30-кілометрова зона безпеки, попередивши, що, якщо вона не буде збережена, Туреччину «змусять» вжити військові дії для своєї безпеки.


Туреччина звинуватила США в тому, що вони занадто повільно створюють зону, на тлі розбіжностей між двома партнерами по НАТО щодо того, як далеко вони повинні зайти в Сирію і хто повинен її контролювати.
Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/viyna-u-siriji-ssha-vidmovilisya-brati-uchast-u-viyskoviy-operaciji-turechchini--630681.html”

ТОП новости

Вход