Джонсон вимагає провести дострокові вибори в парламент Британії

«Палата громад не залишила іншого виходу, крім як дозволити народу вирішити, кого він хоче бачити прем’єрміністром», — заявив Джонсон — Джонсон вимагає провести дострокові вибори в парламент Британії
«Палата громад не залишила іншого виходу, крім як дозволити народу вирішити, кого він хоче бачити прем’єрміністром», — заявив Джонсон
За словами прем’єра, вибори повинні відбутися 15 жовтня Об этом сообщает tp0322.in.ua со ссылкой на СМИ.


Прем’єрміністр Великобританії Боріс Джонсон закликав провести дострокові вибори в парламент.


Відповідна заява прозвучала після того, як палата громад прийняла законопроєкт, що забороняє Brexit 31 жовтня в разі відсутності угоди з ЄС.


За словами прем’єра, вибори повинні відбутися 15 жовтня.


«Палата громад не залишила іншого виходу, крім як дозволити народу вирішити, кого він хоче бачити прем’єрміністром», — заявив Джонсон.


Для проведення позачергових виборів за них мають виступити дві третини парламентарів.


Нагадаємо, Джонсон наполягає на тому, що Великобританія повинна покинути Євросоюз 31 жовтня з угодою або без неї.


Напередодні вночі парламент Великобританії зробив перший крок до того, щоб заблокувати плани прем’єрміністра Боріса Джонсона вивести країну з ЄС 31 жовтня без угоди.


Раніше повідомлялося, що у Великобританії по всій країні почалися акції протесту проти рішення Боріса Джонсона призупинити роботу парламенту напередодні Brexit.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/dzhonson-vimagaje-provesti-dostrokovi-vibori-v-paralament-britaniji-622817.html”

ТОП новости

Вход