У Полтаві відбудеться Перший Форум ліванських випускників освітніх закладів України


4 липня о 12.50 на території Полтавської державної аграрної академії, корпус №1 (м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3) відбудеться Перший Форум ліванських випускників освітніх закладів України, який 3 липня відбувся у Києві. Об этом сообщает sobesednik.in.ua со ссылкой на СМИ.

У межах заходу передбачено покладання квітів до пам’ятника М. Нуайме, огляд фотовиставки «М. Нуайме в Україні», показ фільму про письменника з приватної колекції його племінника Н. Нуайме.

Довідково. Мета Форуму – консолідація зусиль, спрямованих на інституалізацію ліванських випускників освітніх закладів України та залучення їхнього потенціалу для зміцнення двосторонніх українсько-ліванських відносин, зокрема в культурно-гуманітарній сфері.

Форум відбувається під патронатом міністрів освіти України та Лівану Лілії Гриневич і Акрама Шгейїб, Посольства Лівану в Україні, Посольства України в Лівані, Клубу ліванських випускників освітніх закладів України.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/u-poltavi-vidbudet-sia-pershyy-forum-livans-kykh-vypusknykiv-osvitnikh-zakladiv-ukrainy/”

ТОП новости

Вход