Як студенти-медики на Волині в поїзді рятували життя чоловікові


На Волині четверо студентів-медиків опинилися в одному вагоні з чоловіком, у якого зупинилося серце. Хлопці викликали «швидку» і почали реанімаційні дії. У чоловіка була клінічна смерть – попутники врятували йому життя, йдеться у сюжеті ТСН.

Подія сталася у вагоні електрички. Четверо студентів медичного коледжу їхали на практику, коли чоловіку поруч стало зле.

За словами одного зі студентів, у нього почалися судомні припадки, а голова почала закидатися назад. Хлопці вирівняли голову, щоб він не проковтнув язика. У нього не прослуховувався пульс. Тому поклали дідуся на підлогу і взялися реанімовувати.
«Ми робили непрямий масаж серця по черзі. Це дуже важко фізично виконувати, тому замінювали один одного», – згадує студент Віталій Ходаковський.

Поки троє займалися чоловіком, четвертий викликав «швидку» та побіг до машиніста, аби зупинив потяг.

Медики забігли до вагона через шість хвилин і продовжили порятунок. Через двадцять шість хвилин реанімації чоловік врешті задихав.

Медики кажуть, що у потязі у 63-річного чоловіка стався серцевий напад, він був у стані клінічної смерті.

У медичному коледжі кажуть, що це вперше, коли їхні учні ще під час навчання врятували чиєсь життя.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/yak-studenty-medyky-na-volyni-v-poyizdi-riatuvaly-zhyttia-cholovikovi/” Об этом сообщает УМНЫЕ НОВОСТИ со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход