Демократ Кастро заявив про рішення балотуватися в президенти США

Хуліан Кастро виступив на мітингу в рідному місті Сан-Антоніо
Хуліан Кастро виступив на мітингу в рідному місті Сан-Антоніо


Хуліан Кастро є американцем мексиканського походження Об этом сообщает ukr-lenta.in.ua со ссылкой на СМИ.Колишній секретар з питань житлового будівництва та містобудування США, представник Демократичної партії Хуліан Кастро офіційно розпочав свою президентську кампанію на вибори 2020-го, повідомляє CNN.


Кастро, який є американцем мексиканського походження, оголосив про це в Сан-Антоніо, його рідному місті та місті, де він обіймав посаду мера п’ять років, додає CBS news.


«Коли моя бабуся потрапила сюди майже 100 років тому, я впевнений, що вона не могла собі уявити, що лише через два покоління один з її онуків буде членом Конгресу Сполучених Штатів, а інший – з вами тут сьогодні сказати такі слова: я – кандидат на пост президента Сполучених Штатів Америки», – сказав Кастро англійською та іспанською.


Він також розкритикував політику чинного президента Дональда Трампа щодо будівництва стіни на кордоні з Мексикою і назавав ситуацію «кризою лідерства».
«Я претендую на посаду президента, оскільки прийшов час для нових лідерів, для нової енергії, для того, щоб гарантувати, що можливості, які були у мене, будуть доступні для всіх американців», - додав Кастро.


Наприкінці грудня 2018 року сенатор від Массачусетсу Елізабет Воррен заявила про намір балотуватися в президенти Сполучених Штатів у 2020 році від Демократичної партії.


Також повідомлялося, що колишній віце-президент США Джо Байден в адміністрації Барака Обами до кінця зими може оголосити можливу участь у виборах президента, які заплановані на 2020 рік.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/demokrat-kastro-zayaviv-pro-rishennya-balotuvatisya-v-prezidenti-ssha-560588.html”

ТОП новости

Вход