Миколаїв може лишитись без води

630_360_1525441972-7856 Об этом сообщает 24today.in.ua со ссылкой на СМИ.


Загальна протяжність дороги складає 22 000 м, головне призначення якої – забезпечення можливості експлуатаційного обслуговування та ремонту водоводу.


Інспекторська дорога — єдина можливість обслуговувати весь комплекс для забезпечення питною водою Миколаїв. 9 жовтня було виявлено техніку, яка розбирала зазначену дорогу на території Білозерського району Херсонської області. Демонтовано 456 залізобетонних плит, викрадено – 134.


19 жовтня 2018 року справу по демонтажу та викраденню плит покриття дороги розглядав суд у Херсоні. Клопотання слідчого про арешт автотранспортиних засобів, що були виявлені на місці скоєння злочину, не було задоволено.


За виявленими фактами розкрадання комунального майна та з метою захисту інтересів підприємства, 31 жовтня 2018 року керівництвом МКП «Миколаївводоканал» було направлено листа до прокуратури Херсонської області, Національної поліції та Служби безпеки України в Херсонській області листи з клопотанням вжити заходів по недопущенню розкрадання майна підприємства, взяти під контроль, у рамках повноважень, хід слідства.


5 листопада 2018 року аналогічне звернення було направлено і до прокуратури Миколаївської області, Служби безпеки України, Головного управління Національної поліції у Миколаївській області.


7 листопада 2018 року за підписом начальника слідчого управління Національної поліції Херсонської області М.Л. Вербицького було отримано відповідь, що процесуальне рішення не прийнято, слідство триває та справа знаходиться на контролі у керівництва області.


12 грудня 2018 року справа була повторно розглянута в Апеляційному суді Херсонської області. Клопотання слідчого було задоволено частково: накладено арешт на бетонні плити у кількості 15 штук, що були демонтовані та складені на місці злочину, рішення про арешт автотранспотних засобів змінено не було.


Не зважаючи на важливість справи, винні у скоєнні злочину досі не знайдені, нікому не оголошено підозру.


У випадку аварії на водоводі «Дніпро – Миколаїв» у спеціалістів не буде можливості оперативно виконати ремонт, це означає, що багатотисячне місто може лишитися лише із запасами води у резервуарах, можливості яких обмежені.Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/mikolayiv-mozhe-lishitis-bez-vodi/”

ТОП новости

Вход