KAZKA, TAYANNA та Віра Кекелія: стали відомі імена півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019

KAZKA, TAYANNA та Віра Кекелія: стали відомі імена півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019
Сьогодні, 10 січня, на офіційній сторінці групи «Євробачення в Україні» в «Інстаграм», з’явився запис, в котрому розповіли про всіх півфіналістів Національного відбору, котрі будуть боротись за право представляти нашу країну на відомому пісенному конкурсі. Як інформує replyua.net, 16 виконавців продемонструють свої вокальні таланти й спробують завоювати прихильність українців та суддів.

Серед них: Brunettes Shoot Blondes, Braii, YUKO, Freedom Jazz, KHAYAT, BAHROMA, LETAY, KAZKA, TAYANNA, IVAN NAVI, ANNA MARIA, LAUD, ЦЕШО, The Hypnotunez, VERA KEKELIA та KiRA MAZUR. Як розповів музичний продюсер Національного відбору Руслан Квінта, на сцену вийдуть надзвичайно сильні виконавці, котрі достойні вийти на європейську сцену та підкорити багатьох глядачів.

«Національний відбір знов тішить дуже якісним складом виконавців і абсолютно різними жанрами. Традиційно до нас прийшли нові, молоді й цікаві артисти, зі своїм музичним баченням і вже сформованою популярністю. Є серед учасників і ті, кому минулого року на етапі кастингу удача не посміхнулася. Приємно, що вони не склали руки, а прислухалися до наших порад і використали цей рік, аби підготуватися максимально якісно і професійно. Найцінніше, що знову готові боротися зірки, які вже мають досвід участі в цьому непростому відборі. Адже справжній артист завжди буде йти до кінця. Я бажаю всім півфіналістам удачі в цій непередбачуваній боротьбі за путівку в особливий світ музики – конкурс Євробачення», — зазначив Квінта.

Джерело статті: “https://replyua.net/show/128111-kazka-tayanna-ta-vra-kekelya-stali-vdom-mena-pvfnalstv-naconalnogo-vdboru-na-yevrobachennya-2019.html” Об этом сообщает dikktor-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход