Хацкевич розкритикував своїх гравців та знайшов спільні риси у "Динамо" з європейськими грандами

Хацкевич розкритикував своїх гравців та знайшов спільні риси у "Динамо" з європейськими грандами Об этом сообщает blackseanews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Динамо" останнім часом показує неоднозначну гру. Є матчі, де команда на морально-вольових здобуває результат. Але є й чимало матчів, де немає ні гри, ні результату. Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич бачить у цьому схожість клубу до грандів європейського футболу – "Реалу", "Барселони", "Баварії" та МанЮнайтед". При цьому залишається незадоволений рівнем виконавців у команді.

Після гри з "Олімпіком", в якому команда мінімально перемогла, Хацкевич прокоментував останні три тижні, за які кияни провели сім матчів. І в жодному з них не програли.

Ми не програли жодної гри з семи, проведених за 21 день. На цьому теж потрібно робити акцент. Коли ми не виграли шість ігор, і були поразки, про це всі писали. Зараз ми не програємо протягом семи ігор, – заявив Хацкевич.

І справді, після поразки "Карпатам", команда чотири матчі виграла та ще тричі зіграла у нічию. Але дві нічиї – це у матчах Ліги Європи. Проти не найсильніших суперників (хоча тепер це конкуренти за вихід з групи). При цьому в одному з матчів "Динамо" на 14-ій хвилині вело у рахунку 0:2.

Саме у таких проблемах Хацкевич і бачить схожість з грандами європейського футболу.

"Усі бачать європейські чемпіонати – у таких грандів, як "Реал", "Барселона", "Баварія", "Манчестер Юнайтед", теж є проблеми. А у нас присутня недостатня укомплектованість команди, ми маємо проблеми в лінії атаки. Так, ми мало забили, але наша команда найменше пропустила за перше коло чемпіонату. Великої ротації робити ми не можемо. Хлопці грають на межі, на максимумі. Звідси і помилки, і недостатнє відновлення. У нас дуже важкий графік, але за підсумками першого кола відставання від "Шахтаря" не критичне", – переконаний Хацкевич.

Щодо гравців "Динамо", то їм окремо дісталося від наставника.

"У нас чомусь звикли до того, що "Динамо" має всіх виносити. Потрібно жити сьогоднішнім днем і реально дивитися на речі. Я сьогодні вперше подивився нашу гру зверху. Видно, що у наших футболістів є певний клас, але він досить середній на сьогодні. Хоча вони витискають із себе максимум", – підсумував Хацкевич.

(function() { window.plasrv = "https://pollapi.luxnet.ua"; var _pla = document.createElement(’script’); _pla.type = ‘text/javascript’; _pla.src = ‘https://pollapi.luxnet.ua/javascripts/poll_widget/pollWidget.js?v2?v2’; var s = document.getElementsByTagName(’script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(_pla, s); })();Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Hatskevich_rozkritikuvav_svoih_gravtsiv_ta_znaishov_spilni_risi_u_Dinamo_z_evropeiskimi_grandami_286782.html”

ТОП новости

Вход