Нові MacBook Pro та iMac Pro не можна ремонтувати "неофіційно"

Нові MacBook Pro та iMac Pro  не можна ремонтувати "неофіційно" Об этом сообщает news-ua.name со ссылкой на СМИ.

Компанія Apple запровадила нове фірмове програмне забезпечення для діагностики їхніх комп’ютерів. Таким чином корпорація планує боротися із несертифікованими сервісними центрами.

Про це повідомляє The Verge.

Так, нові MacBook Pro 2018 року і iMac Pro обладнані чіпом T2, що має контролер управління системою, процесор обробки зображення, аудіоконтроллер і контролер SSD. Також чіпсет має співпроцесор Secure Enclave, що відповідає за безпечну завантаження, зашифроване сховище і аутентифікацію Touch ID.

Тож коли сервісний центр приступить до ремонту ноутбука з таким чіпом без необхідного програмного забезпечення від Apple, то у ремонтника нічого не вийде. Комп’ютер залишиться в неробочому стані.

При цьому фірмовий інструмент для діагностики мають тільки авторизовані Apple Store.

Рішення Apple дало привід знову заявити, що виробники електроніки ускладнюють ремонт пристроїв для того, щоб жорстко контролювати ринок ремонту і заохочувати покупку нових пристроїв.

Apple вже кілька років намагається боротися із так званими "законами про право на ремонт", які змусили б технологічні компанії надавати деталі і інструкції як користувачам, так і стороннім фахівцям з ремонту.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі ТехноДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Novi_MacBook_Pro_ta_iMac_Pro_ne_mozhna_remontuvati_neofitsiino_285063.html”

ТОП новости

Вход