Василь Продан повідомив, коли звільнить Мартинюка, який саботував роботу управління освіти

мартинюкСекретар Чернівецької міської ради Василь Продан заявив про низьку ефективність роботи управління освіти, яке «не може організувати роботу». Об этом сообщает mini-portal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це він повідомив в ефірі програми «Суть речей» на Радіо 10.


На думку Продана, управління освіти наразі працює «вкрай погано».


«Вони не можуть реалізувати ті кошти, які були їм були виділені як субвенція з державного бюджету. Мені здається, це найгірше управління. Саме керівництво цього управління. Тобто, керівний апарат абсолютно не справляється зі своєю роботою», – зазначив Василь Продан.


Він підкреслив, що за першої нагоди звільнить з роботи керівника управління Сергія Мартинюка, котрий наразі перебуває у відпустці.


«Звичайно, як тільки буде можливість звільнити керівника – я думаю, що це буде 20 жовтня, тому що в цей день закінчується відпустка (Сергія Мартинюка, – ред.) – в цей же день, якщо людина не піде на якийсь лікарняний, то буде звільнена», – підсумував секретар Чернівецької міської ради.


Джерело: molbuk.ua



Джерело статті: “http://times.cv.ua/2018/10/05/vasyl-prodan-povidomyv-koly-zvilnyt-martynyuka-yakyj-sabotuvav-robotu-upravlinnya-osvity/”

ТОП новости

Вход