В Яремчі активісти відібрали у вуличних комерсантів червонокнижних птахів. ФОТО

Активісти Національних дружин та Нацкорпусу визволили двох орланів білохвостих та одного канюка звичайного, яких підприємливі чоловіки експлуатували у Яремчі.


Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду


Національні Дружини Івано-Франківська, Національний Корпус Івано-Франківська, Національний Корпус Львівщини спільно з Екологічним Корпусом врятували двох червонокнижних птахів. Об этом сообщает newson.in.ua со ссылкой на СМИ.

У місті Яремче, біля водопаду Пробій, протягом тривалого часу комерсанти використовували рідкісних птахів для власного збагачення. Чоловіки пропонували туристам за гроші фотографуватися з червонокнижними птахами.

"Традиційно звернення до Екологічної інспекції та виклики поліції не давали жодного результату, тому націоналісти взяли справу у власні руки. Активісти вилучили у живодерів трьох птахів, а саме двох орланів білохвостих та одного канюка звичайного", – йдеться у повідомленні Національних дружин.

Тварин передали у "Центр реабілітації диких тварин" Галицького НПП, де про них піклуватимуться спеціалісти.Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/natsionalisty_zvilnyly_i_peredaly_u_galytskyy_npp_chervonoknyzhnyh_ptahiv_yakyh_ekspluatuvaly_u_yaremche_foto_66448.html”

ТОП новости

Вход