У Росії повідомили, що Сенцова тримають «на ін’єкціях»

630_360_1506356447-3043 Об этом сообщает fotoinform.in.ua со ссылкой на СМИ.


Український кінорежисер Олег Сенцов, що відбуває покарання на території РФ, продовжує голодовку під спостереженням медиків, які роблять йому внутрішньовенні ін’єкції.Про це повідомили «Інтерфакс» у прес-службі УФСВП Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу, пише Укрінформ.


«На сьогодні голодовка триває. Він (Сенцов — ред.) так само знаходиться під наглядом медичних працівників. Поки стан його здоров’я не змінюється, все стабільно», — сказав співрозмовник агентства.


Він також додав, що стан здоров’я Сенцова задовільний. За словами співробітника прес-служби відомства, Сенцов одержує підтримувальну терапію — йому роблять внутрішньовенні ін’єкції.


Як повідомлялося, українського режисера і політв’язня Олега Сенцова було засуджено російським судом до 20 років на підставі сфальсифікованих звинувачень. 14 травня він оголосив безстрокову голодовку з вимогою звільнення всіх українських політв’язнів. На підтримку вимог Олега Сенцова по всьому світу пройшла 1-2 червня глобальна кампанія #SaveOlegSentsov.


31 травня український політв’язень у РФ Олександр Кольченко, засуджений за тією ж справою, що і Сенцов, оголосив голодовку з вимогою звільнити Олега Сенцова.


Читайте також: Кольченко про голодування: Триматимуся, доки вистачить здоров’яДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/u-rosiyi-povidomili-shho-sentsova-trimayut-na-in-yektsiyah/”

ТОП новости

Вход