Німеччині загрожують санкції США за сприяння будівництву "Північного потоку-2"

За сприяння будівництву

Німеччину попередили про можливість введення санкцій зі сторони Сполучених Штатів Америки за сприяння будівництву газопроводу "Північний потік-2". Об этом сообщает tumbler.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це в інтерв’ю Bloomberg заявив уповноважений канцлера Німеччини Ангели Меркель Петер Бейер.

Минулого тижня під час зустрічі у Вашингтоні представник адміністрації Дональда Трампа повідомив Бейеру про можливість введення санкцій щодо "Північного потоку-2".

"Це ще один вантаж для трансатлантичних відносин", – уповноважений канцлера Німеччини.

Бейер також наголосив, що будівництво газопроводу зустрічає опір усіх політичних сил США і в Білому домі.

До слова, президент Росії Володимир Путін під час зустрічі з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель заявив, що реалізація газопроводу "Північний потік-2" не передбачає припинення транзиту російського газу через Україну.

Що таке "Північний потік-2"? Це проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину, який хочуть прокласти через Балтійське море в обхід України. Будівництво цього газопроводу різко засудили США, а в Єврокомісії заявили, що він порушуватиме принципи прозорості, недискримінації та рівного доступу.


Джерело статті: “http://24tv.ua/nimechchini_zagrozhuyut_sanktsiyi_ssha_za_spriyannya_budivnitstvu_pivnichnogo_potoku_2_n970338”

ТОП новости

Вход