Адвокат підбив перші проміжні підсумки у справі генерала Гриняка

Адвокат підбив перші проміжні підсумки у справі генерала Гриняка Об этом сообщает intertat.in.ua со ссылкой на СМИ.

( ) , ?

Захисту генерала МВС Володимира Гриняка доводиться мати справу зі спробами Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури (ДСР ГПУ) фальсифікувати доказати, проводити слідчі дії у незаконний спосіб та перешкоджати ознайомлюванню з матеріалами справи

Окрім того, слідчий ГПУ у цій справі разом зі молодою співробітницею вирушив на тижневий відпочинок до Єгипту, пише у Facebook адвокат генерала Станіслав Іваницький.

"Після оголошення стороні захисту про завершення досудового розслідування даного кримінального провадження, відповідно до положень ст.290 КПК, посадові особи ДСР ГПУ повинні були надати стороні захисту усі матеріали, що зібрані по справі. Нажаль, цього не відбулось, і нам надавались лише деякі томи справи, в тому обсязі, який слідчий вважав за необхідне", — зазначив Іваницький.

Окрім того, захистом було виявлено, що слідчий й надалі "фальсифікує докази і в незаконний спосіб продовжує проводити слідчі дії".

Не погоджуючись з такою протиправною процесуальною поведінкою слідчого, Іваницький, за його словами, звертався до суду з численними скаргами, в яких просили суд зобов’язати слідчого негайно надати нам усі матеріали.

"Однак, незважаючи на те, що відповідно до положень ст.306 КПК України, такі скарги повинні розглядатися судом не пізніше 72-х годин з моменту їх надходження, наші скарги і досі не розглянуті", — констатує він.

При цьому генерал разом з адвокатом продовжували здійснювати процес ознайомлення, при цьому опрацьовували в середньому 2-3 томи на день, що містять в середньому 600-900 аркушів.

"Однак, слідчому і прокурору цього здалось замало і вони зобов’язали нас щоденно опрацьовувати 5 томів та звернулися до слідчого судді з клопотанням про встановлення нам часових обмежень на процес ознайомлення. На відміну від грубого порушення строків розгляду наших скарг, клопотання прокурора дивним чином було розглянуто судом майже одразу.", — додає він.

Після цього слідчий взагалі вирушив відпочивати до Єгипту, а його колеги категорично відмовлялись надавати матеріали справи, посилаючись на те, що ці матеріали знаходяться у нього.

" ...В цю закордонну подорож він прихопив із собою свою колегу, яка входить до складу цієї слідчої групи. Доречи, ця молода пані-слідчий була прикомандирована до слідчої групи ДСР ГПУ з системи МВС. Цікаво знати, за якими критеріями проводився її відбір до складу цієї слідчої групи, напевно за критеріями її високих знань в галузі права і надзвичайної особистої відданості інтересам служби", — наводить подробиці Іваницький.

Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Advokat_pidbiv_pershi_promizhni_pidsumki_u_spravi_generala_Grinyaka_135251.html”

ТОП новости

Вход