Відомі українські артисти прокоментували можливу заборону "Сватів"

Відомі українські артисти прокоментували можливу заборону "Сватів" Об этом сообщает news2you.in.ua со ссылкой на СМИ.

Юрій Горбунов, Володимир Горянський та Потап висловилися на підтримку серіалу "Свати" та виступають проти його можливої ??заборони на українському телебаченні.

Про це повідомляє "1+1".

Так, заслужений артист України Юрій Горбунов заявив, що люди самі повинні обирати, що їм переглядати по телебаченню.

Я проти заборони серіалу. Це можна порівняти із забороною радянського кіно. Народ сам повинен вирішити, що йому дивитись, а що – ні, – сказав актор.

Співак та шоумен Потап також підтримує Студію "Квартал 95" та відзначає, що це компанія успішних та яскравих особистостей, які сприяють розвитку українського телебачення.

"Вони – одні з тих людей в нашій країні, які створюють якісний продукт і сприяють прогресу у вітчизняному шоу-бізнесі та на телебаченні. Поважаю всі їхні проекти за те, що вони забезпечують роботою величезну кількість людей. Серіали виробництва "Квартал 95" вже продаються на каналах Fox та Netflix. І це приклад української компанії на міжнародному рівні, яка розвивається, сплачує податки і об’єднує країну своїми ідеями", – розповів він.

Народний артист України Володимир Горянський зазначив, що не потрібно забороняти "Свати" тільки тому, що одну з головних ролей у ньому грає російський актор Федір Добронравов, якому СБУ заборонила в’їзд в Україну

Ми не повинні ставати заручниками цієї ситуації через одну тільки людину (Добронравова – 24). Це ж український продукт, знятий в Україні, силами українських кіношників, – розповів актор.

Нагадаємо, 22 листопада СБУ заборонила Федору Добронравову в’їзд до України – російський актор свого часу здійснював незаконні поїздки на територію окупованого Криму. Оскільки він виконує головну роль у серіалі "Свати", який створила українська студія "95 Квартал", то з’явилась інформація, що Держкіно може взагалі заборонити цей кінопродукт. У зв’язку із ситуацією, продюсер Володимир Зеленський, який є одним із творців цього серіалу, різко висловився щодо його імовірної заборони. У відповідь на його критику речниця Служби безпеки Олена Гітлянська підкреслила, що вони не мають повноважень забороняти жодного фільму або серіалу, оскільки це є виключною компетенцією Міністерства культури України.

(function() { window.plasrv = "https://pollapi.luxnet.ua"; var _pla = document.createElement(’script’); _pla.type = ‘text/javascript’; _pla.src = ‘https://pollapi.luxnet.ua/javascripts/poll_widget/pollWidget.js?v2?v2?v2?v2’; var s = document.getElementsByTagName(’script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(_pla, s); })();Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Vidomi_ukrainski_artisti_prokomentuvali_mozhlivu_zaboronu_Svativ_61613.html”

ТОП новости

Вход