Зубко Геннадій Григорович - Передвиборча програма

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД
ВО «БАТЬКІВЩИНА» ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 62

Я, Зубко Геннадій Григорович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент президента та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов’язань.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Об`єднаною опозицією «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:
 1. Вступити до фракції Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї впродовж дії мандату, наданого мені виборцем.
 2. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.
 3. Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми Об’єднаної опозиції, зокрема за закон про процедуру імпічменту, за імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата.
 4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ раз на рік свою декларацію про доходи та видатки.
У разі невиконання цих зобов’язань гарантую написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала Об’єднана опозиція: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя.

Я зроблю все від мене залежне, щоб звільнити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в’язнів, припинити політичні репресії.

Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати і гідно заробляти. Тому я підтримую Програму Об’єднаної опозиції щодо стимулювання економіки.

Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть підняті до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.

Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Розмір пенсії буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.

Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.

У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.

Ми проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам. Нечесні будуть відповідати за законом.
Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. Суддівський корпус буде тотально очищений. На посади суддів мають прийти молоді, освічені громадяни.

Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.

Я, як і всі мої однодумці по Об`єднаній опозиції, зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів Житомира. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися, щоб були для кожного:
 • - Сучасні дороги
 • - Гідні зарплати
 • - Контроль над якістю послуг житлово-ремонтних експлуатаційних організацій
 • - Робочі місця всім, хто хоче працювати
 • - Сімейний лікар кожній родині
 • - Відновлення якісного тепло та водопостачання
 • - Комфортний та сучасний дитячий садок
 • - Комфортні умови проживання в студентських гуртожитках
 • - Юридичний та правовий захист
Для мене важлива кожна людина!

Источник: “http://zhzh.info/publ/3-1-0-5133”

ТОП новости

Вход